iOS 10’a Siyah Tema Geliyor!

iOS 10 işletim sistemi ile ilgili yapılan tanıtımların ardından yeni işletim sistemine yönelik siyah temanın gelebileceği de iddia edildi.

750 0
750 0

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen özel tanıtım etkinliğinde yeni işletim sistemi ile ilgili pek çok detay da paylaşıldı. Şu anda geliştiriciler tarafından kullanılan ve pek çok yeni güncellemenin yapıldığı işletim sisteminde son dönemlerde en çok konuşulan işletim sisteminin siyah bir tema ile gelebileceği oldu.

Siyah Tema Gelebilir!

Siyah teması ile iOS 10 için farklı bir şekilde kullanıcılara ulaşabilir durumda olan Apple için bugüne kadar doğrulanabilir bir bilgi olmazken gelen bilgiler siyah temanın geleceğini net bir şekilde ifade ediyor. Konuyla ilgili özellikle yabancı basında yer alan haberlerde iOS 10’un final sürümüyle birlikte siyah temanın da kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

Özellikle kişilerin gece kullanımlarında siyah tema kullanabileceği ve bu siyah tema ile çok daha rahat bir kullanım sağlanabileceği belirtirken son dönemlerde pek çok uygulama ve program da siyah tema geliştirerek kullanıcılara bu konuda kolaylık sağladı.

Konu ile ilgili elde edilen bilgilerde görüntüler de paylaşılırken kişilerin güneş ve ay gibi semboller üzerinden tercih ederek siyah temayı açabileceği belirtiliyor. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde konuyla ilgili net bilgilerin paylaşılması beklenirken iOS 10 için yapılacak incelemeler ile birlikte bu özelliğin olup olmayacağı da net bir şekilde belli olacak.

In this article

Join the Conversation