iPhone 2017’de Nasıl Olacak?

Apple yeni model çıkardıktan sonra gelecekteki modelleri için çalışmalarını sürdürürken, bugün 2017’de piyasaya çıkacak modeller hakkında ilginç iddialar gündeme geldi.

1097 0
1097 0

iPhone SE sonrasında özellikle ekran boyutlarında nasıl bir karar alacağı ve yeni modellerin nasıl olacağı merak edilirken, pek çok kesim tarafından bundan sonraki modellerin de küçük ekran ile satışa çıkarılacağı iddia edildi. İlk iPhone modellerinde olduğu gibi Apple’ın özüne dönmesinin bir sinyali olarak değerlendirilen bu gelişme, bazı kesimler tarafından da kabul edilmiyor ve bu değişikliğin ekonomik bir ara model olarak değerlendirilen iPhone SE için tercih edildiği iddia ediliyor.

2017 yılı için gündeme getirilen iddialara göre Apple AMOLED bir ekran ile gelecek ve iPhone 4’te bu vesile ile hatırlanacak. Plus modelinin de kullanıma sunulması beklenen yeni cihaz için en iddialı açıklama ise kablosuz şarj olacak. Bugüne kadar böyle bir deneyim sunmayan Apple’ın bu konuda Samsung’tan etkilendiği de düşünülürken, 2017 yılında Apple kablosuz bir şarj ünitesine sahip olabilir.

İddialar Güçlü Kaynaklardan!

iPhone ve Apple’a dair bugüne kadar paylaştığı bilgiler ile adından söz ettiren ve popüler hale gelen Kou tarafından 2017 modelleri hakkında bu tip açıklamalar yapılırken, Apple’ın nasıl bir evrim geçireceği ve nasıl bir model ile kullanıcılar karşısına çıkacağı şimdiden merak ediliyor.

In this article

Join the Conversation