iPhone 7 Ekran Özellikleri Neler Olacak?

Eylül ayı içerisinde Apple tarafından tanıtımı yapılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ekran özellikleri ile gündeme geldi.

721 0
721 0

Eylül ayı içerisinde tanıtımının yapılması için şimdiden büyük bir beklentinin oluştuğu iPhone modelleri için yeni bilgiler gündeme gelmeye devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan son paylaşımlarda telefonların ekranlarının nasıl olacağı belirtilirken Apple’ın yüksek özelliklerdeki ekranları ile oldukça iyi bir kullanım sunacağı belirtildi.

Ekranları İle Özel Olacak

Apple tarafından yapılacak bu geliştirmeler sayesinde cihazların piyasada özel bir yere konumlandırılması amaçlanırken yeni yüksek özellikler ile birlikte Apple piyasada kaybettiği gücü tekrar toplamaya çalışacak.

Yeni Ekran Nasıl Olacak?

Konu ile ilgili paylaşılan ekranlarda piyasaya sunulacak yeni iPhone modellerinin ekran özellikleri paylaşırken yeni iPhone ekranlarında yer alacak özellikler şöyle olacak;

iPhone 7: 4.7 inç ekran 1080p çözünürlük

iPhone 7 Plus:5.5 inç LCD ekran 2K çözünürlük

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yapılan bu paylaşımlarda kaynaklar markaya yakın kişiler olarak gösterildi. Bugüne kadar Apple tarafından hiçbir ipucu verilmeyen yeni cihazların bu özelliklerde gelip gelmeyeceği kesin olmazken önümüzdeki ay içerisinde yapılacak tanıtımı ile birlikte bu konudaki tüm soru işaretleri de yanıtını bulmuş olacak. Bu özelliklerde olmasa da yüksek çözünürlüğün desteklendiği telefon modellerinin piyasaya sunulması kesin. 

In this article

Join the Conversation