iPhone 7 İçin Sipariş Dönemi Başlıyor!

Apple Eylül ayında tanıtarak satışa çıkaracağı modeller için ön sipariş dönemini erkene almayı planlıyor. İşte konuyla ilgili detaylar…

658 0
658 0

Apple tarafından Eylül ayı itibari ile piyasaya sunulması beklenen iPhone 7 modeli için önemli bir gelişme yaşanıyor.  Konuyla ilgili pek çok farklı iddia bugüne kadar gündeme gelirken, bu iddiaların hiçbiri doğrulanabilmiş değil. Bu bakımdan Eylül ayı itibari ile Apple’ın tanıtım sahnesine hangi cihazları çıkaracağı belli olacak. Gündemde pek çok farklı iddia yer alırken, kullanıcıların en çok merak ettiği detay, iPhone 7 modelinin kaç farklı versiyonunun piyasada olacağı. Bu konuda en çok dikkat çeken ise iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modellerinin konuşuluyor olması. Bugüne kadar 2 farklı cihaz ile Eylül ayında tanıtım gerçekleştiren Apple’ın bu ritüeli bozmama konusunda kararlı olması, bu tip iddiaların asılsız olarak görülmesini sağlarken, diğer yandan güvenilir kaynaklara dayandırılan haberler de iddiaların bir o kadar güvenilir olduğunu gösteriyor. Bu bakımdan iPhone 7 ile ilgili tüm soru işaretleri Eylül’de görülecek.

Ön Sipariş Ne Zaman Başlayacak?

iPhone 7 için gündeme gelen ön sipariş döneminin 9 Eylül’de başlayacağı belirtilirken, 9 Eylül ile birlikte telefonu almak isteyen kişiler sipariş vererek bu konuda ilk adımı atabilecek.  

In this article

Join the Conversation