iPhone 7 ilk defa bu kadar net görüntülendi

Apple iPhone 7 üzerinde çalışmaları sürdürürken, son sızdırılan fotoğraflar için çok ciddi iddialar yer aldı.

1111 0
1111 0

Apple iPhone 7 olduğu iddia edilen fotoğrafların paylaşılması ile birlikte ilk defa bu kadar net bir şekilde iPhone 7 görüntülendi.

Fransa’dan Yayıldı!

iPhone 7 ile ilgili fotoğraflar Fransa’dan gelirken, Fransız NowhereElse sitesi tarafından bu konuda farklı fotoğraflar paylaşıldı. Paylaşılan fotoğraflarda oldukça kaliteli görseller kullanılırken, iPhone 7’nin arka kısmı bu fotoğraflarda görülüyor.

Telefonun özellikle ön yüzünün görüntülenmemesi bu sızdırmaların bilinçli bir şekilde yapıldığını düşündürdü. Zira iPhone 7 ile birlikte piyasada ciddi bir etki yapmak isteyen Apple, merak uyandırmak ve çok farklı özellikler ile telefonun geleceğinin ipuçlarını sunmak için böyle bir yönteme başvurabilir. iPhone 7 fotoğraflarının paylaşılması ile birlikte gündemde bu tip iddialar yer alırken, fotoğraflar doğrulanmadı.

Çıkıntılı, Büyük Kamera!

iPhone 7 için daha önce yapılan tanıtımlarda kameranın minimal ve çıkıntısız bir şekilde yapılacağı belirtilirken, son paylaşılan fotoğraflar tüm bu iddiaları da yalanladı. iPhone 7 ile ilgili paylaşılan fotoğraflarda kamera hem daha büyük hem de daha çıkıntılı.

Yayınlanan bu görseldeki tasarım, daha önce sızdırılan iPhone 7’nin çizimlerindeki tasarıma çok benziyor. Fark edeceğiniz gibi telefonun arka kamera objektifi çıkıntılı ve oldukça büyük görünüyor. Konuyla ilgili büyük bir merak uyandırılmış durumda. 

In this article

Join the Conversation