iPhone 7 & iPhone 7 Plus Hangisi hızlı

iPhone 7’nin daha önceki testlerde Android’in amiral gemisi modellerine nasıl kafa tuttuğuna şahit olmuştuk. iPhone 7 hız testinde diğer akıllı telefonları geride bırakmayı başarmıştı. Şimdiyse iPhone 7 ve...

848 0
848 0

iPhone 7’nin daha önceki testlerde Android’in amiral gemisi modellerine nasıl kafa tuttuğuna şahit olmuştuk. iPhone 7 hız testinde diğer akıllı telefonları geride bırakmayı başarmıştı. Şimdiyse iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, kendi aralarında yapılan hız testiyle gerçek şampiyonu belirliyor.

Yapılan testte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta uygulamalar arka arkaya açılıyor ve ne kadar hızlı açıldıklarına bakılıyor. Testin ilk turunda cihazlar arasındaki fark olduğunu söylemek neredeyse imkansız. İkinci turdaysa iPhone 7 Plus farkını ortaya koymaya başlıyor. 3 GB RAM’e sahip iPhone 7 Plus, 2 GB RAM’le gelen  iPhone 7’ye göre uygulamaları geri çağırmada daha başarılı görünüyor. Her ne kadar sekmelerle yapılan testte iPhone 7 ve Plus arasında gözle görülür bir fark olmadığı görüşü hakim olsa da bu yeni videoda hız farkı oluşması dikkat çekiyor.

In this article

Join the Conversation