iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak? Kaç Para Olacak?

Apple tarafından Eylül ayında yapılması planlanan tanıtımın ardından satışa çıkması beklenen cihaz ile ilgili pek çok detay gündemde yer alıyor.

1092 0
1092 0

Apple’ın tüm kullanım alışkanlıklarını değiştirmek istediği iPhone 7 için piyasada oldukça yüksek beklentiler mevcut. Her gün iPhone 7 için yeni iddialar gündeme getirilirken, en çok merak edilenler arasında cihazın ne zaman satışa çıkacağı ve satış fiyatının ne olacağı.

Apple CEO’su Tim Cook tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde yapılan açıklamalarda iPhone 7 ile birlikte tüm kullanım alışkanlıkların değişeceği ve yepyeni bir cihaz ile kullanıcıların buluşacağı belirtilirken, özellikle bu açıklamaların ardından iPhone 7 için beklentiler de değişmiş ve yükseltilmişti.

iPhone 7 ile ilgili 32 GB başlangıç versiyonu olacağı hemen hemen kesinleşirken, bu özelliğin yanı sıra home tuşu gibi cihazdaki mevcut pek çok özellik de değişecek. Cihazda suya karşı koruma gibi pek çok ek özellik de kullanılırken, Türkiye’de cihaz fiyatının 5 milyarın altında olması beklenmiyor. Zira son dönemlerde TRT bandrolü gibi ek uygulamalar ile birlikte iPhone fiyatlarında genel anlamda bir yükseliş yaşanırken, son güncellemeler ile birlikte iPhone 7 biraz cep yakabilir. Zira konuyla ilgili paylaşılan son bilgilerde de benzer bir duruma işaret ediliyordu.

iPhone 7 Ne Zaman Gelecek?

iPhone 7 için beklentiler Eylül ayını işaret ederken, Eylül ayında yapılacak tanıtımın ardından cihazın satışa çıkması bekleniyor. 

In this article

Join the Conversation