iPhone 7 Ön Satışa Ne Zaman Çıkacak?

Eylül ayında Apple tarafından tanıtımı yapılarak satışa çıkarılması beklenen iPhone 7 için ön sipariş dönemi hakkında yeni bir iddia geldi.

728 0
728 0

iPhone 7 modeli ile piyasada yüksek bir beklenti oluşturan Apple, bu konuda ciddi bir sorumluluk da taşıyor. Markanın sektördeki yeni amiral gemisi olacak iPhone 7 için bugüne kadar farklı iddialar gündeme gelirken, hiçbir detay Apple tarafından doğrulanmış da değil. Bu bakımdan yeni telefon modeli ile ilgili herhangi bir bilgi onaylanmadığından dolayı piyasada yer alan tüm iddialar da büyük bir soru işareti oluşturuyor.

12 Eylül tarihinde tanıtımın yapılacak iddia edilirken, bu tarih bile Apple tarafından resmen açıklanmadı. Bu nedenle yeni telefon modelinin tanıtımının tarihi net bir şekilde paylaşılması ile birlikte Apple bu konuda ilk adımı atacak.

Ön Sipariş Ne Zaman?

iPhone 7 için satış tarihinden ziyade kullanıcılar ön sipariş dönemini merak ediyor. Fakat bu konuda herhangi bir açıklama bugüne kadar yapılmadı. Evan Blass tarafından Twitter üzerinden paylaşılan son bilgilerde ise 9 Eylül işaret edildi.

Bugüne kadar verdiği pek çok detay ile ön plana çıkan Evan Blass 9 Eylül tarihini net bir şekilde söylerken telefonun ön siparişe çıkması muhtemel görünüyor. 

In this article

Join the Conversation