iPhone 7 ve iPhone 7 Pro’nun en net görüntüleri

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin tanıtım günü yaklaştıkça sızıntı bilgiler de artmaya devam ediyor. Apple geliştiricilerinin katıldığı WWDC konferansı başlamadan kısa bir süre önce iPhone 7 ve...

867 0
867 0

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’nin tanıtım günü yaklaştıkça sızıntı bilgiler de artmaya devam ediyor. Apple geliştiricilerinin katıldığı WWDC konferansı başlamadan kısa bir süre önce iPhone 7 ve iPhone 7 Pro’nun bugüne kadarki en net görüntüleri sızdırıldı.

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7’nin tanıtımına artık sayılı haftalar kaldı. Apple, telefona dair tasarım ve detayları sır gibi saklamaya çalışırken sızıntı bilgi ve fotoğrafların önüne geçemiyor. Zira bu zamana kadar iPhone 7’ye dair sayısız bilgi paylaşıldı. Lakin son paylaşılan fotoğraflar söylenenlerin çoğunu doğruluyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Pro'nun en net görüntüleri

Bu görüntü iPhone 7’nin hem baz hem de Pro versiyonuyla geleceğini gösteriyor. Gördüğümüz üzere sol tarafta 4.7-inç ekran boyutlu iPhone 7 var. Sağ tarafta ise 5.5-inç ekran büyüklüğüne sahip olacağı tahmin edilen, çift lens kameralı iPhone 7 Pro bulunuyor.

 

iPhone 7 ve iPhone 7 Pro'nun en net görüntüleri

Smart Connect, yani akıllı bağlantı özelliğinin iPhone 7 Pro’da tercih edildiğini görüyoruz. Bu bağlantı yuvası, Apple’ın aksesuarlarıyla daha kolay bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde iPhone 7’nin yepyeni bir renk ile geleceği duyurulmuştu. Görüntüdeki iPhone 7 ise bugüne kadar hiç görmediğimiz gece mavisi renginde.
In this article

Join the Conversation