iPhone 7’nin Arkası Göründü!

Apple tarafından piyasaya sunulacak olan iPhone 7’nin ilk defa arka bölümü net bir şekilde görüntülendi.

1068 0
1068 0

iPhone 7 ile ilgili bugüne kadar pek çok iddia ve bu fotoğrafta sızdırılsa da ilk defa bu kadar net bir fotoğraf paylaşıldı. Arka bölümünün yer aldığı fotoğrafta iPhone 7’nin yeni özellikleriyle ilgili bilgi almak da mümkün olurken Twitter’da Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan bu fotoğraf sosyal medyada gündem yarattı.  

Apple tarafından Eylül ayında yapılacak tanıtım etkinliği ile birlikte piyasaya sunulacak olan iPhone 7’nin tasarımında görüldüğü gibi herhangi bir değişiklik yapılmıyor. Küçük dokunuşlar ile iPhone 7 modelinin tasarımını hazırlayan Apple klasik anten hatlarının yerlerini değiştirmiş. Uzun zamandan beri iPhone yeni modeli ile ilgili çift lens kullanılacağı belirtilse de arka görüntüde bu konuda herhangi bir detay bulunmuyor ve bu bakımdan şu an iPhone 7’nin çift lens ile geleceğini söylemek oldukça zor. Bir önceki modellere göre daha büyük bir kamerayla gelecek yeni modelde kamera çıkıntısı da mevcut.

Telefonun arka yüzünden paylaşılan bu fotoğrafta modelde çok büyük değişikliklerin yapılmayacağı görülürken ön yüzünde farklı özelliklerin ya da tasarımın kullanılması mümkün. Bu bakımdan şu an için iPhone 7’nin değişiklik getirmeyeceği yönünde yorum yapmak çok doğru olmayacak.

In this article

Join the Conversation