iPhone 7’nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Apple tarafından yaz sonuna doğru çıkarılması beklenen iPhone 7 ile ilgili en çok merak edilen detaylardan birisi de cihazın ne kadar olacağı. İşte iPhone 7 ile ilgili gelen...

650 0
650 0

Apple tarafından kullanıcılarda büyük bir beklenti yaratan ve yeni modeli beklemeye başlayan kullanıcıların en çok merak ettiği detaylardan birisi de iPhone 7’nin ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı.

iPhone 7 Fiyatı Ne Olacak?

iPhone fiyatlarında her yıl artış yapıldığı görülürken, iPhone 7’nin de bu doğrultuda daha yüksek bir fiyat ile satışa çıkarılması bekleniyor. Fakat fiyat için en çok belirleyici kriter kuşkusuz cihazın 16 GB ya da 32 GB olması. iPhone 7’nin 16 GB versiyonunu 3250 TL gibi bir fiyat ile sunulması beklenirken, iPhone 7 32 GB için tahminler minimum 3.600 TL civarlarında oluyor.

Kuşkusuz tüm bunlar gündemde yer alan iddialar. Apple tarafından fiyatların çok daha yukarılara çekilmesi mümkün olduğu gibi fiyatların düşük tutulması da mümkün. Fakat bugüne kadar Apple tarafından yapılan fiyatlandırmalar doğrultusunda fiyatların küçük farklar ile tahminlere yakın olması bekleniyor.

Özellikler Ne Olacak?

iPhone 7 konusunda belirsizliğini koruyan pek çok detay bulunuyor. Bu noktada cihazın Ram miktarının 2 mi yoksa 3 mü olacağı dahi şu ana kadar öğrenilebilmiş değil. Cihaz ile ilgili en çok konuşulanlar arasında kulaklık girişinin olmayacağı ve wireless kulaklığın destekleneceği. Ayrıca bugün gündeme gelen diğer haberlere göre iPhone 7 ile birlikte Apple, kablosuz şarj desteği de sunmaya başlayacak. 

In this article

Join the Conversation