iPhone SE Fiyatı Ne Kadar?

Apple tarafından beklenmedik bir şekilde piyasaya sunulan Apple iPhone SE Türkiye'de kaç paradan satılıyor? İşte cihaz ile ilgili detaylar...

812 0
812 0

Apple tarafından iPhone 6S serisi sonrasında tek model olarak piyasaya sunulan iPhone SE, beklentileri karşılamaya yetmedi. Cihazın resmen satışa çıkmasının ardından pek çok kişinin ilgisini çekmesi beklense de Apple’ın beklentileri bu konuda tutmadı ve cihaz iPhone 6S modellerinin ardından yetersiz geldi.

Daha pratik bir kullanıma sahip ve küçük olan iPhone SE, küçük bir telefon isteyen ve Apple’dan vazgeçemeyen kişiler için daha ideal bir durumda. Uzun yazıların okunması ya da ekran üzerinden küçük ölçekli işlerin yapılması sırasında iPhone SE ile sorun yaşanması muhtemel.

Türkiye’de iPhone SE Kaç Para?

16 GB ve 64 GB gibi farklı modelleri ile kullanıma sunulan iPhone SE, şu anda Türkiye’de 1.999 TL’den satılıyor. 64 GB’lık versiyonu almak isteyen kişilerin 400 TL daha fazla ödemesi gerekirken, bu versiyonun etiket fiyatı 2.399 TL.

Ekran Küçüldü!

iPhone SE ile birlikte kullanıcılarda en çok hayal kırıklığı yaratan detay ekran büyüklüğü oldu. Zira iPhone 6S ile birlikte daha büyük bir ekrana alışan kullanıcıların iPhone SE’de sorun yaşamaması mümkün değil. Zira ekran çok daha küçük olduğu için işler biraz daha zorlaşıyor.   

In this article

Join the Conversation