iPhone SE Türk Telekom Mağazalarında

Apple tarafından 21 Mart tarihinde tanıtılan ve Türkiye'de bugünden itibaren satışa çıkan iPhone SE modeli Türk Telekom mağazalarında alıcılarını bekliyor.

856 0
856 0

Iphone SE Türk Telekom Mağazalarında Satışa sunuldu.

Türk Telekom tarafından daha önce yapılan açıklamalarda iPhone modelinin 8 Nisan’dan itibaren mağazalarda satılacağı belirtilirken bugün itibariyle tüm mağazalarda iPhone SE’nin satışa çıktığı açıklandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda 4 farklı renk seçeneğinin de mağazalarda mevcut olduğu belirtilirken müşterilerin istediği rengi tercih edebileceği belirtildi.

Yüksek performans sunan ve iPhone 6S ile benzer özelliklere sahip olan iPhone SE modelinin Türkiye’de ne kadar ilgi göreceği merak edilirken aynı zamanda iPhone SE Apple mağazalarında da satışa sunulmuş durumda.

Önceki modellere göre daha uzun pil ömrü sunan, kamera çekimlerinde ve kayıtlarında üstün performans sağlayan ve 4K video kaydı yapabilen iPhone SE’nin özellikleri ile Apple sevenler tarafından ne kadar çok sevilecek en çok merak edilenler arasında. iPhone 6S’e göre daha küçük bir model isteyenlerin çok seveceği iPhone SE modeli için Türk Telekom Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun kısa bir açılama yaparken, Türk Telekom müşterilerinin beklentilerini karşıladıklarını ve iPhone SE modeline sahip olmak isteyenlerin mağazalardan ürünü satın alabileceği belirtildi. Türkiye’de yeni kullanılmaya başlanan 4.5G desteği de bulunan cihaz bu açıdan hızlı bir internet kullanımını da mümkün kılacak.

 

In this article

Join the Conversation