İphone’da tek kılıf çift hat !

İki telefon yerine çift sim kartlı bir telefon taşımayı tercih edenler iPhone modellerine yönelemiyor. iPhone’a çift hat özelliği ekleyen Duplex kılıfı bu sorunu ortadan kaldırıyor!   İki farklı...

848 0
848 0

İki telefon yerine çift sim kartlı bir telefon taşımayı tercih edenler iPhone modellerine yönelemiyor. iPhone’a çift hat özelliği ekleyen Duplex kılıfı bu sorunu ortadan kaldırıyor!

 

İki farklı telefon taşımak genelde hep eziyet olmuştur. Bunun için piyasaya çıkan çift sim kartlı telefonlar bir çare olmuş olsa da, kimileri sevdiği telefonu bırakmamayı tercih edebilir.

iPhone 6 seven kullanıcılar için, Kickstarter üzerinde başlatılan bu proje ile birlikte, kullanıcılar iki adet iPhone 6 taşıyor gibi hissedecek.

Bir kılıf, iki telefon

Duplex iPhone 6 kılıfı, 142.3 x 70.5 x 8.3 mm boyutlarında ve 75 gramağırlığında. Orijinal iPhone 6 boyutu ise 138.1 x 67 x 6.9 mm.

İki farklı telefonu tek cihazda kullanmanızı sağlayan Duplex kılıfı, aynı zamanda üzerindeki 1800 mAh Powerbank ile birlikte, kullanım sürenizi bir hayli artırıyor.

WiFi bağlantılı, veri transferi de yapmanıza olanak sağlayan akıllı kılıf, başlangıç olarak sadece iPhone 6 için geliyor. Ürünün arkasındaki ekip, başarıya göre ileride diğer modellerle uyumlu kılıf da yapacak.
Üzerindeki elektronik ekranda olup biteni görebildiğiniz, arkasındaki tuşlar ile ikinci telefon olarak kullanabildiğiniz bu iPhone 6 kılıfı, Kickstarter üzerinde minimum 49 dolar bağış ile satın alınabiliyor. 5 bin dolar hedefi olan Duplex, şu anda 1675 dolar toplamış durumda.

 

In this article

Join the Conversation