İşte Çok Konuşulan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus!

Apple tarafından Eylül ayında tanıtımı yapılacak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus yan yana görüntülendi. İşte paylaşılan o fotoğraf…

914 0
914 0

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili bugüne kadar en net fotoğraf paylaşılırken, tanıtıma aylar kala iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tasarımı da bu sayede görüntülendi. Apple tarafından piyasaya sunulacak cihazlar, Apple’ın 2016 son çeyreğini ve 2017 yılındaki durumunu belirleyecek. Bu nedenle markanın kötü gidişatı durdurmak adına büyük umut bağlayacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin özellik açısından üstün olması bekleniyor.  

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Farkları Neler?

Weibo’da paylaşılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus fotoğrafları ile iki telefonu da net bir şekilde görmek mümkün olurken, telefonların bir model altı olan iPhone 6 serisinden tasarım açısından herhangi bir farkın olmaması en dikkat çeken noktalardan. Daha önce sızdırılan iddialar ile bağdaşan görüntülerde çift kamera lensi ve anten bantlarının farklı olduğu görülüyor.

Uzun zamandan beri konuşulan kulaklık girişinin de olmadığı görülürken, fotoğrafların paylaşılmasının ardından en çok konuşulan konular arasında telefonların sahte olduğu. Bu bakımdan her ne kadar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus paylaşılmış olsa da doğruluk konusunda ciddi soru işaretleri bulunuyor. 

In this article

Join the Conversation