İşte HTC One A9 Özellikleri Ve Fiyatı

HTC One A9 için tüm şartlar günden güne netleşmeye başladı. İşte HTC One A9 özellikleri ve fiyatı.

688 0
688 0

HTC son modeli olan HTC One A9 amiral gemisi olarak ifade edilirken yüksek performans ve özellikleri ile pek çok kullanıcının almak istediği bir model durumunda. Türkiye’de satışa sunulan cihaz hakkındaki tüm detaylar öğrenilirken özellikle müzik, görüntüleme ve oyun konusunda cihaz oldukça başarılı. Yapılan açıklamalarda 18 saate varan HD video izlemek mümkün kılan HTC One A9 uzun yolculuklarda dahi telefonu şarj etmeye gerek kalmadan kullanım sağlıyor. Akıllı telefonlarda en büyük sorunu şarj olurken HTC One A9 pil sorununa kesin bir çözüm bulmuş durumda.

Farklı bir tasarıma sahip HTC One A9 aynı zamanda oldukça ince ve dayanıklı. Renk konusunda özel bir çalışmanın yapıldığı cihaz bu açıdan oldukça gösteriş olurken aynı zamanda metal çerçevesiyle de oldukça şık bir görünüme sahip.

Görüntü kalitesinden ses kalitesine kadar cihazda kullanılan özel donanımlar sayesinde başarılı bir performans sunan HTC One A9 oyun oynamayı seven ya da film izlemeyi seven kişilerin de en çok tercih ettiği telefon modellerinden birisi olacak. Yapılan açıklamalarda cihazdaki ses kalitesinin CD kalitesinden çok daha iyi olduğu belirtilirken kullanıcılar müzik dinlemenin keyfini HTC One A9 ile yaşayacak. HTC One A9’un satış fiyatı 2.499 Türk Lirası.

In this article

Join the Conversation