İşte Moto X 2016 Özellikleri

Akıllı telefon sektöründe çok fazla bir paya sahip olmayan ve modelleri ile çok tercih edilmeyen Motorola yeni amiral gemisi ile akıllı telefon sektörüne giriş yapıyor.

660 0
660 0

Motorola sektörde Apple Samsung gibi markalar ile yarışma hazırlığına girerken yeni çıkacak modelin Moto X olduğu öğrenildi.  Farklı versiyonları ile kullanıcılara sunulması beklenen cihaz hakkında detaylı bilgilere ulaşılırken cihazın Moto X Style ve Moto X Pure Edition olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcılara ulaşacağı belirtildi.

Moto X 2016 ailesi bu bakımdan kullanıcıların tercih yapabileceği farklı özellikleri barındırırken özellikle fiyat konusunda da uygun olması bekleniyor. Motorola son yıllarda yaptığı atılımlar ile birlikte akıllı telefonlarda daha üst segmentlere yönelik üretimler yapmayı başarırken özellikle ekonomik açıdan tuttuğu fiyatlarıyla da kullanıcıların tercih etmesini sağlıyor.

Geekbench testinin ardından yeni çıkacak model ile ilgili bazı bilgilere ulaşmak mümkün olurken testten elde edilen bilgilere göre cihazda kullanılacak olan donanımlar şöyle;

Snapdragon 820 yonga seti

4 GB RAM

Android 6.0.1 Marshmallow

Cihaz hakkında çok kısıtlı bilgi almak mümkün olurken cihazın çıkış tarihi ile ilgili detaylar da henüz netlik kazanmış değil. Buna rağmen 9 Haziran 2016 tarihinde tanıtımının yapılması bekleniyor. Motorola’nın sektörde geri kalmasına rağmen bu kadar gizli bir şekilde işlemlerini yürütmesi ve hakkında hiçbir detay paylaşmaması konu ile ilgili dikkat çeken diğer bir detay.

 

In this article

Join the Conversation