İşte Samsung Gear Fit 2

Samsung'un giyilebilir teknoloji konusunda önemli ürünlerinden birisi olan Samsung Gear Fit 2 görüldü. İşte detaylar.

795 0
795 0

Samsung tarafından ilk modeli çıkartılan ve piyasada ilgi gören Samsung Gear Fit için ikinci sürümün geleceği öğrenildi. Samsung Gear Fit 2 için pek çok detaya ulaşmak mümkün olurken, bu sefer özel kulaklıkları ile bilrikte kullanıcılara sunulacak. Samsung Gear Fit 2 ile birlikte pek çok konuda iyileştirmenin yapılması beklenirken, kulaklık konusunda da Gear IconX modeli ile kullanılacak.

Gear Fit 2’de bir önceki modelin tasarım açısından farkları bulunmazken, benzer bir model ile birlikte ek özelliklerle cihaz kullanıcılara sunulacak. Tasarımda her ne kadar fark olmasa da kullanıcıların daha kolay ve pratik bir kullanımı için küçük dokunuşlar yapılmış durumda.

Bluetooth Bağlantısı

Gear Fit 2’de özel bir GPS sisteminin kullanılacağı iddia edilen cihaz, bu özellik ile daha kapsamlı bir hale geliyor. Öyle ki uzaklık ölçme konusunda artık başarılı sonuçlar elde edilebilecek.

Kablosuz Kulaklık

Samsung tarafından üretilen ve bu konuda ilk defa kullanılacak Gear IconX kulaklık modeli ile ilgili çok net bilgiler mevcut değil. Buna karşın çift kablosuz kulaklık olarak üretilen ürün, giyebilir teknoloji konusunda kişilere farklı bir kullanım sağlayacak.

Samsung tarafından geliştirilen ürünler hakkında bilgiler günden güne gelirken, cihaz ile ilgili tanıtımların önümüzdeki ay içerisnde yapılması bekleniyor.

 

In this article

Join the Conversation