Jack Black “Jumanji” ekibine katılıyor.

Jack Black (“Kung Fu Panda”, “Goosbumps”) Sony Picture’in çekmeyi planladığı “Jumanji” filminin yeniden çekiminde rol almak için görüşmelere başladı bile. Eğer anlaşırlarsa, oyuncu Jwayne “Rock” Johnson ve Kevin...

951 0
951 0

Jack Black (“Kung Fu Panda”, “Goosbumps”) Sony Picture’in çekmeyi planladığı “Jumanji” filminin yeniden çekiminde rol almak için görüşmelere başladı bile. Eğer anlaşırlarsa, oyuncu Jwayne “Rock” Johnson ve Kevin Hart’a eşlik edecek. Filmde beş ana kahraman olacak,  Dwayne, Robin Williams’in hatırına bu filmde rol alacağını önceden belirtmişti.

Filmin yönetmenliğini Jake Kasdan (“Bad Teacher”, “Sex Tape”) üstlenecektir. Senaristlerin arasında ise Scott Rosenberg (“Kangaroo Jack”, “Con Air”) ve Jeff Pinkner (“The Amazing Spider-man 2”) gibi isimler yer almaktadır. 1981 yılında çocuk kitabı olarak piyasaya çıkan Chris Van Allsburg’un hikayesi küçük bir Amerikan kasabasının masaüstü oyun tarafından yaratılan hayvan ve bitkilerle istila edilmesini anlatır.

Çekimler Dwayne Johnson’un “Fast 8’i” tamamlar tamamlamaz bu sene Hawai adalarında başlayacaktır. Hemen sonrasında ise oyuncunun “Ballers” adlı dizisinin 2.sezon setinde bulunması gerekecektir.

Yeni “Jumanji”  2017’nin 28 Temmuz’unda vizyona girecek. 1996 yapımı eski “Jumanji” ise 65 milyon $’lık bütçesiyle tüm dünyada 263 milyon $ gişe hasılatı elde etmişti.

In this article

Join the Conversation