Kamerası ile rakip tanımayan HTC 10 ile çekilen fotoğraflar!

Kısa bir süre önce lansmanı yapılan HTC 10, kamera özellikleri halen konuşulmaya devam ediyor. HTC firmasına göre bu modelde kullanılan kamera dünya standartlarının çok çok üstünde…Şirket telefon tanıtılmadan...

783 0
783 0

Kısa bir süre önce lansmanı yapılan HTC 10, kamera özellikleri halen konuşulmaya devam ediyor. HTC firmasına göre bu modelde kullanılan kamera dünya standartlarının çok çok üstünde…Şirket telefon tanıtılmadan haftalar önce yaptığı açıklamada, cihazın kamerasının dünya standartları üstünde özelliklere ve kaliteye sahip olacağını iddia etmişti. Peki HTC 10 kamerası gerçekten bu kadar iyi mi?

Fotoğrafçılar için açılmış olan Grryo adlı yeni bir sosyal medya ile yapılan ortaklık sayesinde HTC 10’un ilk kamera örnekleri yayınlandı. Grryo bir blog yazısı yayınladı ve fotoğrafçılarının ellerine HTC 10 verilerek birkaç gün kendi memleketlerinde fotoğraf çekme görevi verildiğini açıkladı.

HTC 10 Kamera özelliklerini kısaca şöyle özetleyebiliriz.

HTC 10 12MP UltraPixel 2 arka kamera ile birlikte geldi. Bu kamera, 1.55um piksel ve f/1.8 diyafram, OIS, RAW çekimleri ve lazer otofokus, 4K video, 720p slow-mo, Pro kamera modu, hyperlapse, ve diğer özelliklere sahip.

In this article

Join the Conversation