Kwik Charge İle 2 Kat Hızlı Şarj

Akıllı telefonlarda donanım ve özellikler geliştirilerek kullanıcılar tatmin edilse de şarj sorunu hala aşılabilmiş değil.

729 0
729 0
Kwik Charge İle 2 Kat Hızlı Şarj

Akıllı telefonlarda yaşanan şarj sorunları için pek çok farklı cihaz geliştirilirken konuyla ilgili son yenilik mıknatıslı şarj aletleri oldu. Özellikle telefonu sürekli şarj etmek zorunda kalan kullanıcılar bu yeni şarj teknolojisi ile birlikte 2 kata varan bir hız kazanarak telefonunu daha hızlı şarj edebilir.

Kwik Charge isimli bir firma tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü ile oldukça farklı bir şarj aleti kullanıma sunulmuş durumda. Özel bir sistemi bulunan şarj cihazının küçük bir parçası telefona takılırken bu parça mıknatıslı olduğu için telefona kolayca giriyor.

Mıknatıs yardımı ile takılabilen bu kablo şarj konusunda gerekli olan enerjiyi telefona aktarıyor. Mıknatısla şarj ile birlikte çok küçük bir dokunuş ile telefonlara şarj kablosunun takılması sağlanırken üstelik bu durumun en önemli avantajı şarj süresinin iki kat daha da hızlanması. Bu açıdan kullanıcıların hızlı şarj gibi durumlarda mıknatıslı şarj aletini kullanması çok daha iyi bir çözüm olabilir.

40 dolar gibi bir etiket fiyatı olan kabloyu isteyen kullanıcılar internet üzerinden de satılabilir. Şu anda kampanya dahilinde 25 dolara satılan kabloyu alarak mıknatıslı şarj teknolojisini sizler de deneyebilirsiniz. Özel kablo ve mıknatıslı şarj uçlarından oluşan Kwik Charge kullanımı ile ilgili detaylara ulaşmak adına aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz.

 

In this article

Join the Conversation