LG G5 Fiyatı Ne Kadar?

Modüler bir telefon modeli olarak karşımıza çıkan LG G5'in özellikleri ne? Cihazın Türkiye'deki satış fiyatı ve tüm detaylar haberimizde.

925 0
925 0

LG G5 için en çok dikkat çeken yön modüler tasarım olurken, performans ve fiyat açısından çok başarılı olarak bulunmuyor. Fakat farklı bir modeli denemek isteyen kişiler için oldukça farklı ve uygun olacaktır. Özellikle cihazda etiket fiyatını önemsemeyen kişiler için ideal. Ayrıca cihazda bataryanın değiştirilebilir olması, pek çok telefon modelinde desteklenmeyen bir özelliği de LG kullanıcılara sunmuş durumda.

LG G5’in Özellikleri Ne?

Cihaz ile ilgili yapılan tanıtımlardan elde edilen bilgilere göre LG G5’in özellikleri şöyle;

QHD ekran

Modüler yapı

Bluetooth 4.2

Hızlı şarj özelliği

USB Type-C

Değiştirilebilir batarya

LG G5 Kaç Para?

LG G5 için Türkiye satış fiyatları da açılanırken, LG G5 için kişilerin 2498 TL ödemesi yeterli oluyor. Türkiye’de hemen hemen tüm cep telefonun satış noktalarından alınabilecek telefon aynı zamanda GSM operatörleri tarafından yapılan kampanyalarla da alınabilir. Telefonu almak isteyen kişiler için renk seçenekleri ise beyaz ve gri.

LG G5’te metal bir kaplama tercih edilirken, kuşkusuz en çok dikkat çeken özellik modüler yapı. Bu bakımdan dahi sektörde fark yaratmayı başaran LG, cihazda kullandığı çift kamera, USC Type-C Portu ile de ilgi görüyor.

In this article

Join the Conversation