LG G5 SE Tasarım Detayları

LG G5 SE modeli hakkında yeni bilgiler geldi. Yayınlanan yeni bir görüntü G5 SE' akıllı telefonun G5'e benzer bir tasarıma sahip olacağını gösterdi.

885 0
885 0

Mobil Dünya Kongresi’nde duyurduğu G5 modelini henüz global pazarda yaygın şekilde satışa çıkarmayan LG, G5 SE modeli için kolları sıvamış görünüyor. Şubat ayında LG G5 SE isim hakkını alan LG, son gelen sızıntılara göre G5 SE modelini yakın zamanda tüketicilerle buluşturacak.

LG G5 SE Geliyor!

22 Mart tarihinde tanıtılan iPhone SE, küçük ekranlı telefonlarda bir hareketlenmeye neden oldu….

İngiliz perakendeci mobilefun sitesinin blog sayfasından yayınladığı görüntü LG G5 SE modelini doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda telefonun tasarım detaylarını da büyük ölçüde ortaya koydu. Söz konusu kapaklı kılıf LG G5 ve LG G5 SE modeliyle uyumlu görünüyor. Bu da G5 SE‘nin abisiyle aynı tasarım ve kasa ölçülerine sahip olacağı anlamına geliyor.  

Daha önceki iddialar G5 SE modelinin daha küçük ekranlı olabileceği yönündeydi. Oysa LG, Apple’dan farklı bir strateji izleyerek SE takısına sahip modeli amiral gemisi telefonla aynı ekranda sunacak.

LG G5 SE‘de ekran boyut/çözünürlük seviyesi ve tasarım her ne kadar G5 ile aynı tutulacak olsa da, telefonun bu defa sekiz çekirdekli Snapdragon 652 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Söz konusu işlemci G5’e hiç de yabancı değil. Güney Amerika’da satışa çıkacak LG G5 modelinde Snapdragon 652 işlemcisi kullanılıyor.

LG’den Son İki Yılın En Büyük Kârı!

LG, 2016’nın ilk çeyreğindeki veriler ile son iki yılın aynı dönemlerine göre en büyük karını…

3GB RAM, 32GB dahili depolama, çift arka kamera, Android 6.0 ve 2.800 mAh kapasiteli pil LG G5 SE modelinde öne çıkan diğer özellikler olacak.

In this article

Join the Conversation