LG Güçlü Modeli İle Geliyor!

LG tarafından yapılan son açıklamada 2016 yılı içerisinde çok iyi ve güçlü bir telefonun sunulacağı belirtildi.

916 0
916 0

LG daha önce çıkardığı G5 modeli ile piyasada büyük umutlar ile bulunsa da beklenen satış rakamlarına ulaşılamadı. Bu durumun ardından özellikle üretim hattında oldukça hareketli günlerin yaşandığı LG yenilediği üretim hattı ile birlikte yeniden bir model ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda LG’nin bu modeliyle iddialı olduğu ve güçlü bir telefon modeli ile piyasaya çıkacak belirtilirken bu telefon modelinin V20 ya da V11 olması bekleniyor.

Eylül Ayında Gelebilir!

LG tarafından yapılan açıklamada sonrasında yeni modelin Eylül ayı içerisinde piyasaya sunulması beklenirken, bu ay itibariyle LG mobil piyasadan yüksek bir pay almaya çalışacak. G5 ile yakalanamayan istatistiklerin yeni model ile yakalanmasının da amaçlandığı öğrenilirken bu konuda ne kadar bir başarı yakalanacağı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

Rakipler Güçlü Olacak

Galaxy Note 7’nin tanıtımının ardından tanıtılacak LG’nin yeni modeli piyasada Apple ve Samsung’un yeni modelleri ile yarışa girecek. Mobil sektörün devleri ile yarışacak LG bu konuda önemli bir başarı yakalaması halinde gelecek adına da mobil sektörde daha da umutlanabilir. Zira bugüne kadar her ne kadar başarılı ve yüksek performanslı cihazlar piyasaya sunulmuş olsa da kullanıcılar bu telefonlara çok fazla ilgi göstermedi ve LG bu nedenle yarışta geri kaldı.

In this article

Join the Conversation