LG V20 Android 7.0 İle Geliyor

LG tarafından önümüzdeki Eylül ayında yeni bir model ile piyasaya gireceği belirtilirken bu konuda LG V20 resmen açıklandı.

798 0
798 0

LG mobil sektörde bugüne kadar istediği hedefleri bir türlü tutturamayan markalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz ay içerisinde LG tarafından piyasaya sunulan G5 modelinde pek çok farklı özellik bir arada olsa da kullanıcılar nezdinde bu durum çok fazla ilgi görmemiştir. Bu durumun ardından yönetim tarafından yeniden bir yapılanma içerisine girilirken mobil bölümündeki yapılandırmanın ardından yeni model ile birlikte hazırlıklara başlandı.

Resmi açıklamalarda Eylül ayı itibariyle yeni bir telefon modelinin piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni telefon modelinin LG V20 olacağı da bu açıklama ile birlikte kesinlik kazandı. Bu bakımdan LG için yeni bir dönem başlarken önümüzdeki Eylül ayı itibariyle marka mobil sektörde şansını yeniden deneyecek.

LG V20 Tutacak Mı?

LG V20 ile birlikte piyasaya girecek olan LG üstelik yeni modelinde özellikleri de oldukça üst seviyelere çıkarmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalarda telefonda Android 7.0 işletim sisteminin kullanılacağı belirtilirken bu bakımdan Eylül ayı itibariyle yeni işletim sistemi kullanıcılara LG tarafından sunulmuş olacak. Bugüne kadar pek çok telefon modelini piyasaya sunan LG daha önceki modellerinde son sürümü kullanma konusunda LG V20 ile birlikte oldukça iddialı.

Bu bakımdan Eylül ayı itibariyle kullanıcılara oldukça yeni bir modeli ve yeni işletim sistemini sunmaya hazırlanan LG yeni telefon modelinin tanıtılmasının ardından yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek durumda görülüyor. Telefon modelinin özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi alınamamış olsa da önümüzdeki günlerde sızdırmaların yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

In this article

Join the Conversation