Çift Ekranlı LG X Screen Cam Tüm Özellikleri

LG'nin çift arka kameraya sahip bir başka telefonu X Cam'in tüm teknik detayları LG'nin resmi sitesi aracılığıyla açıklandı. LG X Cam'in çift arka kamerası neler sunuyor?

1056 0
1056 0
Çift Ekranlı LG X Screen Cam Tüm Özellikleri

LG X Cam Çift Arka Kameraya Sahip

1.14GHz frekans hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemciden gücünü alan telefonun odak noktasının çift arka kamera olduğunu söyleyebiliriz. Telefonda 13MP ve 5MP çözünürlüğünde iki ana kamera yer alıyor. 13MP çözünürlüklü kamera 78 derece, 5MP’lik kamera ise 120 derece (LG G5’te 135 derece) görüş açısı sunuyor.

LG X Cam ayrıca G5’teki gibi “Pop-out Picture” efektine sahip. “Pop-out Picture” özelliği ile standart ve geniş açı lenslerle çekilen fotoğraflar birleştirilip bir resim çerçevesi efekti yaratılabiliyor.

6.9mm kalınlığında ve 118 gram ağırlığındaki kasası fırçalanmış metal görünümlü bir yüzeye sahip telefonda 2GB RAM yer alırken, depolama tarafında 16GB dahili hafıza karşımıza çıkıyor. LG X Cam microSD kart desteğine de sahip.

Android 6.0 işletim sistemiyle kutudan çıkacak telefonda ayrıca 2520 mAh kapasiteli pil, 8MP ön kamera, Bluetooth 4.1, NFC, USB 2.0 ve 4G LTE desteği bulunuyor.

LG X Cam’in fiyatı ve çıkış tarihi ise hala açıklanmış değil.

In this article

Join the Conversation