Lumia 650 50 Dolara Düştü

Microsoft tarafından piyasaya sunulan ve Windows Phone işletim sistemi kullanılan Lumia 650, 50 dolardan satışa çıkarıldı.

618 0
618 0

Microsoft mobil alanda istediği rakamlara bir türlü ulaşamazken marka tarafından yapılan son hamleler ile birlikte Lumia 650 adı verilen modelde çok yüksek bir indirime gidildi. 70 dolar üzerinden satışa çıkartılan cihaz ilgi görülmemesi üzerine stokların eritilmesi için 50 dolara indirildi. Bu bakımdan kullanıcılar yeni telefon modelini Sadece 50 dolar karşılığında satın alabilecek.

Amerika’da İndirimde

Amerika’da başlatılan bu kampanya ile birlikte Lumia serisinin son durumu da gözler önüne serilirken 21 Ağustos’a kadar sürecek bu kampanyadan isteyen tüm kullanıcılar yararlanabilecek. Kampanya dahilinde Lumia 650 modeline sahip olacak kullanıcılar Windows işletim sistemini kullanmak zorunda. Modellerin bugüne kadar çok tercih edilmemesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi kullanılan Windows işletim sistemi olarak gösterilirken telefonda bu işletim sistemi özelliğinin dışında yer alan özellikler söyle;

5 inç ekran 720p HD çözünürlük ve AMOLED panel

Snapdragon 212 işlemci

1 GB RAM

16 GB dahili depolama alanı

microSD kart desteği

8 MP arka kamera

5 MP ön kamera

LTE, NFC, Bluetooth 4.

FM Radyo

2,200mAh

In this article

Join the Conversation