Metal Kasalı Vodafone Smart Pro 7 Geliyor

Vodafone tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan Vodafone Smart Pro 7, cam ve metalin bir araya geldiği oldukça hoş bir tasarıma sahip bir cihaz.

794 0
794 0

Vodafone tarafından özel olarak üretimi yapılan ve Vodafone Smart 7 ailesi olarak piyasaya sunulan cihazlar oldukça ilgi görüyor. Vodafone Smart Pro 7 için yapılan incelemelerde, cihaz ile ilgili pek çok detaya ulaşmak mümkün olurken, tasarımından özel donanımlarına kadar Vodafone oldukça bugüne kadarki en iyi cihazı kullanıcılar ile buluşturmayı başarmış durumda.

Tanıtımının yapılmasının ardından oldukça ilgi gören Vodafone Smart Pro 7’da cam ve metal malzemeler kullanılmış durumda. Tasarımında oldukça beğeni toplayan Vodafone Smart Pro 7, üstelik üstün özelliklere sahip. Cihazda Snapdragon 652 model işlemci kullanılmış durumda. 3 GB RAM, parmak izi okuyucu, ön ve arka kamerası ile Vodafone Smart Pro 7 beklentilerin de üstünde.

4K çekim yapabilen Vodafone Smart Pro 7, aynı zamanda oldukça dayanıklı. Hem ön hem de arka yüzde kullanılan Corning Gorilla Glass 3 özelliği ile birlikte cihazdaki güvenlik de sağlanmış durumda.

156 gram ve 6.99 mm inceliğinde olan telefon bu bakımdan kullanım kolaylığı da sağlarken, cihazın pek çok amiral gemisi ile yarışır durumda olması ve Vodafone’u bu alanda bir seviyeye çıkarmış durumda.

Cihazda 2K çözünürlük destekleyen 5.5 inç bir ekran yer alırken, performansından görüntü kalitesine kadar Vodafone Smart Pro 7’nun tüm bu bilgiler dahilinde tercih edilmesi bekleniyor.

In this article

Join the Conversation