Microsoft Band 2 İndirime Girdi

Microsoft tarafından giyilebilir teknoloji alanında piyasaya sunulan Microsoft Band 2 Amazon üzerinden 99 dolar fiyatı ile satılmaya başlandı.

741 1
741 1

Microsoft Band 2 adı verilen teknolojinin yüksek fiyatına karşın çok fazla ilgi görmemesi bu konuda Microsoft’un başarısız olduğu alanlardan birisiydi. Fakat Amazon tarafından başlatılan yeni bir kampanya bu ilgiyi daha da arttırabilecek durumda. Öyle ki normal fiyatı 249 dolar olan cihaz için Amazon’da ciddi oranda bir indirime gidilmiş durumda. Kullanıcılar kısıtlı bir süre boyunca Microsoft Band 2 için 99 dolar ödeyerek satın alma yapabilecek. Yapılacak satın almalar sayesinde kişiler cihaza çok daha uygun bir fiyat ile sahip olma fırsatı elde edecek.

Medium model için yapılan bu kampanya sayesinde kişilerin uygun bir fiyata Microsoft Band 2 deneyimi yaşaması sağlanırken aynı zamanda kişiler ücretsiz kargo imkanından da yararlanabilecek. Bu bakımdan oldukça önemli bir avantaj Amazon tarafından kullanıcılara sunulurken giyilebilir teknolojiye sahip olmak isteyen kişiler Amazon’un bu teklifinden yararlanabilir.

Giyilebilir teknoloji ürünü sayesinde kişilerin sağlık takibini yapabilmesi, uyku kalitesini ölçebilmesi, yaktığı kalorinin hesaplaması mümkün oluyor. Ayrıca koşmak ya da bisiklet sürmek gibi etkinliklerde de kişiler kolay bir şekilde giyilebilir teknoloji üzerinden takip işlemlerini yapabilecek. 11 sensöre sahip olan, Android ve iPhone modelleriyle uyumlu bir şekilde de çalışma imkanı sağlayan Microsoft Band 2 bu bakımdan oldukça uygun özelliklere sahip. 

In this article

Join the Conversation