Microsoft Xbox One S 2 Ağustosta Geliyor

Microsoft Xbox One S için yapılan son açıklamada Microsoft cihazın 2 Ağustos’ta satışa çıkacağını açıkladı.

749 0
749 0

Microsoft Xbox One S ile oyun sektörüne yeni giriş yapacak Microsoft, 2 Ağustos tarihi itibari ile yurt dışına çıkılacak. 2 TB dahili depolamanın yer aldığı cihazların satışa çıkacağı açıklanırken, bu konsolun fiyatları ile ilgili de açıklama yapıldı. Yapılan açıklamalarda cihazın 399 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olacağı açıklandı. Microsoft Xbox One S modelinin 1 TB ve 500 GB depolama alanlarına sahip versiyonları olsa da bu versiyonların 2 Ağustos’ta sunulmayacağı, daha sonradan raflarda yerini alacağı belirtildi.

Bu bakımdan Microsoft, Microsoft Xbox One S ile birlikte daha yüksek ve pahalı modeli sunmak istediği yönünde de pek çok eleştiri geldi. Zira daha düşük modellerin fiyatları da 2 TB’lik cihaza göre düşük.

Microsoft Xbox One S için en önemli detaylardan bir tanesi orijinal versiyona göre daha küçük olması. Konuyla ilgili yapılan daha önceki açıklamalarda küçüklük oranının yüzde 40 olduğu belirtilmişti. Cihaz ile ilgili yapılan diğer açıklamalarda kablosuz oyun kumandası, Bluetooth özelliği gibi pek çok özellik hakkında da detaylar belirtilmişti. 

In this article

Join the Conversation