Microsoft’tan Live Mail kullanıcılarına Önemli Uyarı!

Microsoft, Windows Live Mail 2012 kullanıcıları için önemli bir duyuruda bulundu. Yazılım devi söz konusu kullanıcıların daha modern bir e-posta istemcisine geçmelerini, aksi takdirde sahip oldukları Microsoft tabanlı...

697 1
697 1

Microsoft, Windows Live Mail 2012 kullanıcıları için önemli bir duyuruda bulundu. Yazılım devi söz konusu kullanıcıların daha modern bir e-posta istemcisine geçmelerini, aksi takdirde sahip oldukları Microsoft tabanlı bütün e-posta hesaplarını kaybedeceklerini belirtti.

Firmanın Outlook biriminin yöneticisi Javier Soltero‘nun paylaştığı bir blog gönderisinde, @outlook.com, @hotmail.com, @live.com ya da @msn.com uzantılı bir Microsoft e-posta adresine sahip kullanıcıların 30 Haziran’dan sonra Windows Live Mail 2012’yi kullanamayacakları ifade ediliyor.

Soltero’nun yaptığı açıklamada bu durumun temel nedeni yeni Outlook.com yazılımının yapısından kaynaklanıyor. Kullanıcılara daha gelişmiş bir performans, güvenlik ve dayanıklılık sunmak adına en yeni Office 365 yapısı üzerinde inşa edilen yeni Outlook.com’un Windows Live Mail 2012 e-posta uygulamasıyla uyumlu olmadığı belirtiliyor.

In this article

Join the Conversation