Misfit’in yeni akıllı saati Vapor’a ait yeni detaylar ortaya çıktı

Misfit’in yeni akıllı saati Vapor hakkında yeni detaylar açığa çıktı. İlk kez geçtiğimiz ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenen CES Fuarı’nda gün ışığına çıkan

1127 0
1127 0

Misfit’in yeni akıllı saati Vapor hakkında yeni detaylar açığa çıktı. İlk kez geçtiğimiz ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen CES Fuarı’nda gün ışığına çıkan saat bu kez Baselworld 2017 etkinliğinde sergilendi. Android Wear 2.0 işletim sistemiyle geleceği açıklanan saat, Qualcomm’un Snapdragon Wear 2100 işlemcisinden alıyor.

1,39 inçlik ve 326 ppi piksel yoğunluklu AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saatin gövde boyutu ise 44 mm. Dahili depolama kapasitesi 4 GB olan saatin pili tam şarj edildiğinde 2 güne varan kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarıyla iOS ve Android’li telefonlarla iletişim kurabilen saatte NFC bağlantısı ise yer almıyor. NFC bağlantısı olmadığı için saatte kablosuz ödemenin yapılamayacağını belirtelim. Kalp ritmi sensörü ve GPS ise saatin sunduğu diğer özellikler arasında karşımıza çıkıyor. Saat bununla birlikte akıllı telefona ihtiyaç duymadan kullanıcıların müzik dinleyebilmesine de imkan tanıyor. Misfit Vapor’a kullanıcılar istedikleri saat arayüzlerini seçerek bu arayüzler özelleştirebiliyor. 50 metre derinlikte dahi sorunsuz bir şekilde çalıştığı ifade edilen Misfit Vapor’un kablosuz şarja destek verdiğini de belirtelim. Yaz aylarında yurt dışında piyasadaki yerini alacak Misfit Vapor, jet siyahı ve roze olmak üzere iki farklı renk seçeneği olacak. Saatin yurt dışındaki fiyatı ise 199 dolar olacak.

In this article

Join the Conversation