Netflix’te Çevrimdışı Dönem Başlıyor

2016 yılı itibariyle Türkiye'de Kullanıma sunulan Netflix adı verilen film ve dizi izleme sistemi artık çevrimdışı da çalışabilecek.

662 0
662 0

1997 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde dünya genelinde pek çok ülkede kullanılmaya başlanan Netflix 2016 yılı itibariyle artık Türkiye’de de kullanıma sunuldu. 70 milyona yakın abonesi ile film izleme imkanı sunan Netflix dizi ve filmleri zamandan bağımsız olarak izlenebilmesini sağlıyor.

Kişiselleştirilebilir İzleme Deneyimi

Televizyonlarda dizi ve filmleri takip etmek yerine Netflix üzerinden kişilerin kendine özel bir yayın akışı oluşturabilmesi ve istediği diziyi ya da filmi izleyebilmesi oldukça kolay. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda Netflix’de yer alan içeriklerin indirilebilir duruma geleceği ve böylece kişilerin internet bağlantısına sahip olmadığı durumlarda dahi sistem üzerinden indirilen içeriklerin izlenebileceği belirtilirdi.

Hazırlıklar Sürüyor!

Şu an için hazırlık çalışmaları süren yeni özellik ile birlikte kişiler çok kolay bir şekilde indir izle özelliğini kullanarak istediği filmi ya da diziyi izlemesi mümkün hale gelecek. Türkiye’deki adil kullanım kotası nedeniyle yapılan yorumlar genelde sistemin kullanımında pek çok sorunun yaşanabileceğini gösterirken, düşük hızlarda da olsa filmlerin indirilebilmesi ve sonradan izlenebilmesi mümkün olacak.  

In this article

Join the Conversation