Note 7’nin Ekonomik Alternatifi Stylus 2

LG tarafından piyasaya sunulan önemli modellerden bir tanesi Stylus 2 olurken telefonda kalem deneyimi yaşamak isteyen kişiler için en iyi alternatif LG Stylus 2.

968 1
968 1

Özellikle kalem işlemleriyle çok daha etkin bir hale getirilen modellerde en çok ön plana çıkan cihaz Samsung tarafından piyasaya sunulmuş durumda. Günler önce yeni telefon modelini piyasaya sunan Samsung, Galaxy Note 7 ile birlikte bu konudaki deneyimi ve başarıyı daha da arttırırken alternatif arayan kişiler için piyasada LG Stylus 2 ön plana çıkıyor.

LG Stylus 2 Özellikleri Neler?

5.7 inç ekranı bulunan telefon kalem kullanımını oldukça rahat bir şekilde sunuyor. Bu bakımdan tek elle kolay kavranabilen cihaz diğer elle yazı yazımında işleri kolaylaştırıyor.

Pilin değiştirilebilir olması telefonun artı özelliklerinden bir tanesi olarak görülürken kişiler aynı zamanda Micro SD kart desteğine sahip. Tasarım açısından da oldukça farklı bir şekilde hazırlanan telefonda kalem yuvası oldukça kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilir şekilde hazırlanmış. Üst kenarda yer alan kalem aynı zamanda normal kullanımlarda da engel teşkil etmiyor.

Snapdragon 410 işlemcinin yer aldığı LG Stylus 2, bu işlemci ile biraz düşük tercih yapmış olsa da cihazın performansı oldukça iyi. 3000 mAh bataryası bulunan cihaz, pil ömrü konusunda da ortalama bir durumda. Android 6.0 Marshmallow yüklü olarak gelen LG Stylus 2 bu açıdan iyileştirilmiş bir performans sunuyor ve pek çok orta segment modeli de bu özelliği ile geçmeyi başarıyor.

In this article

Join the Conversation