Note 7 Dubai’de Ön Siparişte!

Samsung tarafından 2 Ağustos tarihi itibariyle resmen satışa çıkacak Galaxy Note 7 modeli için ön sipariş dönemi Dubai'de başlatıldı.

1188 0
1188 0

Samsung’un yeni telefon modellerinden birisi olacak Samsung Galaxy Note 7, 2Ağustos tarihi itibariyle kullanıcılara sunulacak. Fakat şimdiden ön sipariş dönemi alınmaya başlanan telefon modeline ilgi oldukça yüksek. Ön siparişin ilk olarak başladığı ülke Dubai olurken kullanıcılar ön kayıt yaptırarak telefon modeline sahip olabilecek. Ön sipariş döneminin başlamasına rağmen telefon modeli ile ilgili özellikler paylaşılmamış durumda. Bu bakımdan telefona sahip olacak kişiler aslında tüm özelliklerini öğrenmeden bu imkândan yararlanmaya çalışacak.

Piyasada Bilgiler Mevcut

Fakat buna rağmen piyasada yer alan pek çok iddiada telefonun ortalama hangi özellikleriyle geleceği görüntülenebiliyor. Bu açıdan kişilerin konu ile ilgili piyasadaki haberleri takip etmesi yeterli olacak. Samsung tarafından geliştirilen telefon modelinin yüksek özelliklerde olacağı ve çok iyi bir telefon deneyimi sunacağı kesin olduğu için kişilerin özelliklerini görmeden dahi telefonu sipariş vermesinde herhangi bir sorun görünmüyor.

In this article

Join the Conversation