Note 7 Grace UX Beta Ara Yüzü Göründü!

Samsung’un Galaxy Note 7 ile birlikte sunacağı özel, yeni ara yüz ile ilgili ilk defa görüntülendi.

712 0
712 0

Galaxy Note 7 ile ilgili gündeme gelen tüm bilgiler telefon hakkında yeni bir özelliği gösterirken, konuyla ilgili son paylaşılan videoda Galaxy Note 7 için geliştirilen özel bir ara yüz görüldü.

Grace UX ile birlikte yeni bir ara yüz kullanımı mümkün olacak Galaxy Note 7’de bu bakımdan farklı bir kullanım ve deneyim yaşanacak.  Önceki sürümlerden çok fazla farkı olmasa da Grace UX ile birlikte özellikle materyal tasarım dikkat çekiyor. Materyal tasarıma tasarım dünyasında genel anlamda geçiş yapılırken, Galaxy Note 7 ile birlikte Samsung da bu konuda önemli bir adım attı.

Notes uygulaması altında Action Memove ve S Note uygulamalarının da bir araya geldiği görülürken, Galaxy Note 7 ile birlikte varsayılan uygulamaların sayısında da azalma olduğu görülüyor. Bu bakımdan daha pratik ve gereksiz uygulamalardan arındırılmış bir telefon kullanımı kullanıcıları bekliyor.

Videoda her ne kadar yeni ara yüz Galaxy Note 5 sürümünde görüntülense de bu sürümün Galaxy Note 7 ile geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. 

In this article

Join the Conversation