Note 7’de 12 MP Ön Kamera Olacak

Samsung Galaxy Note 7 modeliyle ilgili Zauba tarafından yapılan son açıklamalarda 12 megapiksellik ön kamera doğrulandı.

828 0
828 0

2 Ağustos’ta tarihinde tanıtımı yapılacak yeni telefon modeli ile ilgili pek çok yeni bilgi sunulurken, yeni telefon modeli ile ilgili son olarak gündeme getirilen bilgilerde modelin 12 megapiksel kameraya sahip olacağı belirtildi.  Zauba tarafından gündeme getirilen bu durum ile birlikte bugüne kadar çok konuşulmayan kamera hakkında çok önemli bilgiler verilirken 12 MP gibi oldukça yüksek özellikli bir kameranın tercih edilmesi bu konuda piyasada büyük bir ilgi gördü.

Donanımlı Geliyor

Suya karşı dayanıklı ve aynı zamanda iris tarayıcısı ile gelecek telefon modelinde 12 megapiksellik bir ön kameranın bulunması da kamera açısından da kullanıcıların iyi bir deneyim elde etmesini sağlayacak.

Bu bakımdan yeni telefon modelinde oldukça üstün özelliklerinin yer alacağı şimdiden görülürken önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlar ile birlikte oldukça iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapılacak. Samsung tarafından yapılacak olan bu tanıtım ile birlikte bugüne kadarki en iyi Note modelinin de piyasaya snuulacak olması, satışlar için de oldukça avantaj sağlıyor. Özellikle Galaxy S7 serisi ile piyasada yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung yeni telefon modeli ile birlikte bu başarısını sürdürebilir. 

In this article

Join the Conversation