Office Lens İle Ceplere Tarayıcı Geliyor!

Mobil telefonlarda tarayıcı kullanmak isteyen kişiler için Microsoft yeni bir uygulama sundu. Office Lens ile artık tarayıcıyı mobilde kullanmak mümkün.

762 0
762 0

Microsoft sunduğu yazılımlar ile ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Marka tarafından piyasaya sunulan son uygulama Office Lens olurken,Office Lens ile ilgili tanıtımlar da yapıldı. Mobil telefonları bir tarayıcıya çeviren uygulama ile birlikte artık belgeler, fotoğraflar ya da benzer pek çok nesne tarayıcı yolu ile mobilde depolanabilecek. Üstelik Microsoft tarafından geliştirilen ürün, diğer Microsoft ürünleriyle de entegreli bir şekilde çalışabiliyor.

Office’de Çalışma Kolaylığı!

Office Lens ile yapılan taramaların ardından görüntüler direk Microsoft Office programlarına aktarılabiliyor. İsteyen kişiler ise direk Office Lens üzerinden .pdf formatında dosyalar oluşturup online olarak bu dosyaları kullanma fırsatı elde edebiliyor.

OneDrive Yedekleme İmkanı

Microsoft’un bir diğer ürünü olan OneDrive da Office Lens ile kullanılabilir durumda. Taranan görüntülerin saklanmasını isteyen kişiler OneDrive ayarlarını yaparak direk taramaların bulut sunucuda saklanmasını da sağlayabilir.

Her Şey Otomatik

Office Lens ile yapılan tarama işlemleri sonrasında görüntüde kırpma gibi tüm işlemler de program tarafından otomatik bir şekilde yapılabiliyor. Bu bakımdan hedef belgenin dışındaki gereksiz alanları silmenize de gerek kalmadan kolay bir kullanım sağlanıyor. Office Lens ile faturalar, yapışkan not kağıtları, kartvizitler, belgeler artık cep yerine mobilde saklanabilecek.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/office-lens/id975925059?mt=8

In this article

Join the Conversation