OnePlus 3 resmen duyuruldu

Bir müddettir ile ilgili bir hayli iddia ortaya atılan ve tasarımı da sızdırılan OnePlus 3, uzun süren bekleyişin hemen peşinden nihayet tanıtıldı. Alet etkileyici özellikleri ve başarılı tasarımıyla...

781 0
781 0

Bir müddettir ile ilgili bir hayli iddia ortaya atılan ve tasarımı da sızdırılan OnePlus 3, uzun süren bekleyişin hemen peşinden nihayet tanıtıldı. Alet etkileyici özellikleri ve başarılı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi muvaffak oluyor.

Görünüş olarak HTC‘nin tasarım çizgisini andıran OnePlus 3, şık bir alüminyum gövdeye sahip. 5.5 inçlik Full HD ekranla gelen alet, QHD çözünürlüğe geçiş yapmayarak pilden tasarruf etmeyi ve yüksek performans sunmayı amaçlıyor. Snapdragon 820’den güç alan OnePlus 3’te ayrı olarak 6 GİGABYTE RAM bulunuyor. OIS destekli 16 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın bulunduğu telefonda bir de 8 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası mevcut. 399 dolar ücret yaftasıyla bugün itibarıyla satışa sunulan cihaz için artık davetiyeye gerek olmadığını anımsatmakta yarar var.

In this article

Join the Conversation