Online Mimari Proje Hizmetleri

Mimari Proje alanında online olarak hizmet veren Mimariproje.com sitesi, profesyonel çalışan freelancer mimarlara proje üretmeye devam ediyor. Tüm yapı projelerine teknik eleman, profesyonel çalışan hizmeti alabileceğiniz site, tanıtım...

750 0
750 0
mimari proje

Mimari Proje alanında online olarak hizmet veren Mimariproje.com sitesi, profesyonel çalışan freelancer mimarlara proje üretmeye devam ediyor. Tüm yapı projelerine teknik eleman, profesyonel çalışan hizmeti alabileceğiniz site, tanıtım amacıyla şuan için ücretsiz hizmet veriyor.

Proje sahibi müşteri ilanı girdiğinde gelen teklifler arasında en uygun ve kaliteli hizmet veren Mimar / Mühendis ile anlaşmayı sağlıyor. Çalışma teslimi sonrasında müşterinin onayı bekleniyor, müşteri onay verdiğinde freelancer ödeme bekliyor. Çalışma detayları ile ilgili projenize ait bir iş alanı açılıyor, tüm yazışmaları bu alan üzerinden gizlilikle yürütebiliyorsunuz. Gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde dilerseniz, bulunduğunuz şehirde, dilerseniz tüm Türkiye’de mimar / mühendislerden teklifler alabiliyorsunuz.

Hizmet alabileceğiniz proje tiplerine aşağıdan bakabilirsiniz.

 

In this article

Join the Conversation