Oppo Find 9 Çok İyi Gelecek!

Oppo Find 9 adı ile sunulacak yeni telefon modelinin yüksek özelliklerde olacağı belirtildi.

718 0
718 0

Oppo tarafından iki yıldan beri Find serisine yeni bir model eklenmezken konu ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni model çalışmalarınn tamamlandığı ve çok üstün özelliklere sahip bir telefon modelinin seriye ekleneceği belirtildi.

Oppo tarafından yapılacak tanıtımlar ile cihaz hakkındaki tüm detayların paylaşılması beklenirken Oppo Find 9 ile ilgili bugüne kadar öğrenilen bilgilerde özellikle Snapdragon 821 işlemcinin ve 8 GB sistemin bulunacağı belirtildi. Bu özellikler ile birlikte telefonun performans açısından tam anlamıyla zirveye oynayacağı tahmin ediliyor. Yüksek özellikleri ile birlikte kişilerin tüm ihtiyacını giderebileceği ve telefondan tam anlamıyla performansın alınabileceği Oppo Find 9 bu özellikleriyle birlikte biraz daha yüksek bir fiyat üzerinden satılabilir.

Konu ile ilgili görseller paylaşırken yaz döneminde çıkış yapması beklenen cihazın önümüzdeki aylarda tanıtımların yapılması ve ardından satışa çıkması muhtemel görünüyor. 5.5 inç büyüklüğünde Super AMOLED bir ekrana sahip olan telefonda aynı zamanda USB Type-C bağlantısı bulunuyor.

128 GB dahili depolama alanı ile birlikte depolama konusunda da oldukça iyi bir seçenek sunan telefonda 4100 mAh kapasiteli bataryam mevcut. Kamera konusunda oldukça üstün özelliklere sahip telefonda 21 MP arka ve 16 MP ön kamera bulunuyor. 

In this article

Join the Conversation