Paypal Nakit Kart Hizmetini Sonlandırdı!

Online para göndermenizi ve almanızı sağlayan Paypal’ın, Paypal nakit kart hizmeti sona eriyor. Kartında parası olan müşteriler için bilgiler ise haberimizin detaylarında… Dünya genelinde gerek e-ticaret firmalarının gerekse...

764 0
764 0
Paypal Nakit Kart Hizmetini Sonlandırdı!

Online para göndermenizi ve almanızı sağlayan Paypal’ın, Paypal nakit kart hizmeti sona eriyor. Kartında parası olan müşteriler için bilgiler ise haberimizin detaylarında…

Dünya genelinde gerek e-ticaret firmalarının gerekse işletmelerin ve bireysel kullanım hizmeti veren ünlü PayPal kart hizmetinin durdurulduğunu Paypal internet sitesinde yaptığı açıklamada ‘Türkiye’de son iki yıldır TEB iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli PayPal Nakit Kart programının durdurulmasına karar verilmiştir.’ ifadelerine yer verdi.

Paypal Nakit Kart Hizmetini Sonlandırdı!
Paypal Nakit Kart Hizmetini Sonlandırdı!

Kart içerisinde bulunan paralar ne olacak?

Kullanıcıların kart içerisinde bulunan parayı kolayca çekebilmeleri için müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat aktif hale getirdiğini belirten PayPal, karta para yükleme işleminin 1 Mayıs 2016 itibariyle sona ereceğini belirtiyor.

Ayrıca kart içerisinde bulunan bakiyenizi 31 Temmuz 2016 tarihine kadarMasterCard geçen yerlerde kullanabilir veya TEB ATM‘lerinden çekebilirsiniz.

In this article

Join the Conversation