Pembe Altın Renkli Galaxy S7 Edge Geldi!

Samsung tarafından Galaxy S7 Edge modeline yönelik yapılan özel sürümün satışa çıktığı ve isteyen herkesin bu cihaza sahip olabileceği açıklandı.

824 0
824 0

pembe altın renkli Galaxy S7 Edge modeli için Samsung tarafından yapılan tanıtımın ardından cihaza ilgi oldukça fazla olurken, özellikle bayanlar bu konuda oldukça ilgiliydi. Dünya genelinde sınırlı sayıda üretilen ve farklı ülkelerde satışa çıkan pembe altın renkli Galaxy S7 Edge için gelen son bilgilerde cihazın 13 Haziran tarihi itibari ile resmen Türkiye’de satışa çıktığı belirtildi. Üstelik sadece pembe altın renkli değil, pembenin dışında seçenekler de mevcut. Bu renkler ise siyah, altın platinyum ve gümüş titanyum renkleri olarak belirlenmiş durumda.

Güçlü Performans Farklı Tasarım!

Samsung tarafından bugüne kadar kullanıma sunulan en iyi telefon modelleri olarak gösterilen Galaxy S7 Edge’nin farklı renk ve metaller ile yapılan tasarımlarının sunulması ile birlikte klasik görünüm yerine farklı seçim yapmak mümkün olurken bu bakımdan ilgi çekmeyi de başarmış durumda.

Cihazın Özellikleri Ne?

Galaxy S7 Edge ile birlikte özellikle fotoğraf çekimi konusunda oldukça üstün özellikler sunulurken, daima açık ekran gibi ek özellikler ile birlikte kullanım kolaylığı sağlanıyor. IP68 sertifikası gibi sertifikaların bulunduğu cihaz böylece suya ve toza karşı da oldukça dayanıklı. Galaxy S7 Edge satış rakamları oldukça yüksek olurken, gelen son modeller ile birlikte bu konudaki rakamların daha da artması bekleniyor.  

In this article

Join the Conversation