PES 2017’de Yeni Neler Var?

Konami tarafından üretimi yapılan ve oyun severler ile buluşturan PES futbol oyununun 2017 versiyonu önümüzdeki günlerde kullanıcılar ile buluşacak.

764 0
764 0

Konami tarafından oyunda pek çok geliştirmenin ve iyileştirmenin yapıldığı belirtilirken çok daha iyi bir oyun tecrübesi oyun severlere sunulacak. Futbol oyunları ile ilgili en çok seçenek edilen oyunlardan birisi olan PES, 2017 sürümü ile beraber çok daha değişik ve gerçekçi.

Özel Stiller Ve Ayarlamalar Geliyor

Maç esnasında takımların tam olarak kontrolünün sağlanması hesabına ek özellikler oyunu ilave edirken savunma yada hücum kontrolü ile beraber oyun skoruna ona göre kişiler takımı ayarlayabilecek. Oyuncuların daha da özelleştirildiği oyunda her oyuncunun kendine has top tutma veyahut top sürme gibi kabiliyetleri görülecek.

Kaleciler Yetenekli!

Evvelki sürümlere göre kalecilerin daha çevik ve hareketli olacağı belirtilirken, kaleciler artık kalede güven verecek. Köşe vuruşu gibi duran toplarda ise takımın nasıl davranması gerektiğini belirleyebilecek oyun severler böylelikle daha iyi bir savunma yapabilecek. PES 2017 ile birlikte pek çok farklı özelliği kullanıcılara sunulacak olması oyun için şimdiden daha fazla alakanın olmasını sağlarken önümüzdeki günlerde yapılacak resmi tanıtım ile birlikte oyun raflardaki yerini alacak.

Farklı Platformlarda Oynanacak!

Yalnızca bilgisayarlar için değil PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleri için de yeni oyun sürümleri hazırlanmış vaziyette. Bu bakımdan tüm oyun platformlarında oynanabilecek PES 2017 bu yazın en çok konuşulan oyunları arasında yer alacak

In this article

Join the Conversation