PlayStation 4 Neo Fiyatı Belli Oldu!

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 4 Neo için ön sipariş dönemi başlatıldı. 999 Dolar olan etiket fiyatı ile gündem yarattı.

781 0
781 0

PlayStation serisinin son üyesi PlayStation 4 Neo, piyasaya sunulurken ön sipariş ile yeni oyun konsolunu satın almak isteyenler sipariş vermeye başladı. Yüksek özellikleri ve özellikle 4K desteği ile farklı bir oyun deneyimi sunacak PlayStation 4 Neo, yüksek özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplarken, cihaz için belirlenen etiket fiyatı oldukça yüksek bulundu. Konuyla ilgili bugüne kadar pek çok iddia ortaya atılırken, resmen başlatılan ön sipariş dönemi sonrasında fiyat konusundaki soru işaretleri de giderilmiş oldu.

PlayStation Neo Ön Sipariş Fiyatı

PlayStation Neo olarak tanımlanan yeni oyun konsolunun yapılan resmi açıklamalara göre etiket fiyatı 999 dolar. Bu bakımdan oldukça yüksek bir fiyata satışa çıkartılan oyun konsolunun ne kdar ilgi göreceği de merak edilmeye başlandı. Zira diğer oyun konsollarına göre yeni fiyat oldukça yüksek ve bir oyun konsolu için fazla. Ebgames üzerinden ön sipariş alınmaya başlanan PlayStation 4 Neo için şu ana kadar yüksek bir ilgi görülmüyor.

PlayStatıon 4 Neo’nun Özellikleri

PlayStation 4 Neo ile ilgili yapılan resmi tanıtımlarda cihazın özellikleri şöyle;

8 çekirdekli 2.1 GHz hızında Jaguar işlemci

AMD GCN grafik desteği

8 GB GDDR5 RAM Desteği

In this article

Join the Conversation