PlayStation 4 Slim Gelebilir!

PlayStation tarafından yapılan son üretimlerde aynı zamanda PlayStation 4 Slim modeli üzerinde de çalışmaların yapıldığı iddia edildi.

895 0
895 0

Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan özel bir etkinlikte daha çok oyun odaklı tanıtımlar yapan Sony’nin özellikle PlayStation 4 Neo ile birlikte yeni bir modeli daha kullanıma sunulacağı belirtildi. Yeni modelin adının PlayStation 4 Slim olacağı iddia edilirken yeni modelin benzer oyun konsollarına göre çok daha ince bir şekilde tasarlanacağı ve bu açıdan farklı olacağı belirtildi

Rapor Sızdırıldı

Oyun konsolları konusunda liderliği elinde bulunan Sony’nin, farklı oyun konsolları ile birlikte kişilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladığı öğrenilirken bu amaç doğrultusunda özellikle Slim modelinin ilgi görmesi bekleniyor. PlayStation 4 Slim modeliyle ilgili özellikle donanımlar açısından herhangi bir bilgi öğrenilemezken cihazın piyasaya sürülmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Konu ile ilgili özel bir raporun sızdırıldığı ve bu rapor üzerinden elde edilen bilgiler ile Slim modelinin çıkacağının öğrenildiği belirtilirken Sony bu çalışmalar ile birlikte iki farklı versiyonu kullanıcılara sunacak. Sony tarafından önümüzdeki aylarda yapılacak tanıtımlarda Sony Playstation 4 Neo ve Sony Playstation Slim modelleri kullanıcılara tanıtılması bekleniyor.

Microsoft’tan Mı Esinlendi?

Sony tarafından Slim modelinin geliştirilmesindeki en önemli sebebin Microsoft tarafından yapılan tanıtımlar olduğu iddia edilirken geçtiğimiz günlerde Microsoft, Microsoft Xbox One modelinden yüzde 40 oranında daha küçük bir modelin tanıtımını yapmış ve bu modeli ile incelik konusunda ilk adımı atmayı başarmıştı.

In this article

Join the Conversation