PlayStation VR’a Özel Batman Oyunu Geliyor!

PlayStation VR için E3 2016'da yapılan tanıtımlarda aynı zamanda özel bir oyunun da tanıtımı gerçekleştirildi. PlayStation VR için Batman: Arkham VR geliyor.

672 0
672 0

PlayStation VR tanıtımı ile birlikte Sony, sektörde büyük bir ses getirirken, oyun konsolu ile sanal gerçekliği bir araya getirmeyi başaran Sony, bu alanda oldukça önemli ve başarılı bir ürünü de piyasaya sürmeyi başarmış durumda. Cihaz ile tam uyumlu bir şekilde oynanabilen oyun sayısı şu an için az olurken, önümüzdeki günlerde bu konuda gelişmelerin yaşanması bekleniyor. E3 2016’da yapılan tanıtımlarda PlayStation VR ile birlikte oyun tanıtımını da yaparken, PlayStation VR için özel olarak hazırlanan Batman: Arkham VR oyunun da kullanıcılar tarafından beğeni topladığı görüldü.

PlayStation VR ile birlikte oyunları oynamanın ötesinde oyunları yaşayacak kullanıcılar çok farklı bir oyun deneyimine imza atacak. Üstelik PlayStation VR’a özel olarak hazırlanan oyunlar ile birlikte hem cihazdan hem de yeni teknolojiden maksimum performansı almak mümkün olacak.

Sanal Gerçeklikte Yeni Dönem

tanıtımı yapılan ve özel bir video gösterimi ile kullanıcılara sunulan Batman: Arkham VR, sanal gerçeklik konusunda damga vurabilir. Oldukça başarılı grafiklere ve sanal gerçekliğe göre hazırlanan senaryo ve oyun içi yönetimine kadar Batman için oldukça önemli bir versiyonlardan biri hazırlanmış durumda. Oyun 2016 yılının Ekim ayında yayınlanacak.

In this article

Join the Conversation