PokeDetector ile Pokemon Aramaya Son!

Pokemon Go adı verilen oyunda kişilerin farklı Pokemonları yakalaması adına sürekli gezmesi gerekirken bu konuda yeni bir uygulama daha kullanıma sunuldu.

819 0
819 0

Pokemon Go adlı oyunda kullanıcıların işini kolaylaştırmak adına pek çok araç kullanıma sunulurken bu konuda son olarak piyasaya sürülen yenilik PokeDetector oldu. Telefonlara ayrı olarak yüklenen bu uygulama sayesinde kişilerin çevrelerindeki Pokemonlar hakkında bilgi alması ve yakalaması daha kolay hale getirilirken kullanıcılar tarafından desteklenen uygulama çok daha verimli ve doğru sonuçlar sunuyor.

Farklı Pokemonların bulunması adına pek çok oyuncu köşe bucak gezmeyi tercih ederken yeni uygulama sayesinde kullanıcıların dolaşmasına gerek kalmadan çevredeki Pokemonlardan haberdar olması mümkün hale geliyor. Değişken konumlara göre bildirimler yollayan uygulama kişilerin sürekli oyunu açarak Pokemon kontrolü yapmasına gerek kalmadan çevrede yer alan Pokemonların olup olmadığını kullanıcılara gösteriyor. Bildirimlerle  bu konuda kullanıcıları bilgilendiren uygulama böylece Pokemon avlama işlerini çok daha kolay hale getiriyor.

Tasarruf Sağlıyor

Üstelik oyunun sürekli açık tutulmasını önleyen bu özellik sayesinde kullanıcılar hem mobil veriyi daha az tüketiyor hem de telefonlarının şarjını daha ekonomik bir şekilde tüketebiliyor.

Android işletim sistemleri için geliştirilen uygulama Google Play Store üzerinden indirilebilir durumda. Bu bakımdan bu uygulamayı indirerek oyunda daha avantajlı bir şekilde gelişme kaydetmek isteyen kişiler telefonlarına ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilir ve kurulum işlemleri sonrasında uygulamayı hemen deneyebilir.

In this article

Join the Conversation