Pokemon GO’da Yeni Açık

Pokemon Go milyonlarca oyuncu tarafından oynanırken bir yandan da sürekli oyun içerisinde hile ve açıklar bulunmaya çalışılıyor.

763 0
763 0

Geçtiğimiz günlerde bir YouTuber tarafından yayınlanan videoda oyunda ciddi bir açının bulunduğu gösterildi. FrozenAquaCat adındaki oyuncu oyun içerisinde bulduğu açık ile oyunda istediği Pokemonu başka bir Pokemonla değiştirdi. Bu açık kısa süre içerisinde yüksek izlenme oranları alırken özellikle basit bir Pokemonun ender yakalanan Pokemonlardan birisi ile değiştirilmesi çok ilgi gördü.

Açık Kalıcı Olmuyor

Fakat oyunda bulunan bu açık ne yazık ki kalıcı olmuyor. Videoda da görüldüğü gibi Pokemon değişikliği her ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirilse de Pokemon yakalanması sırasında oyun sistem hatası vererek kapanıyor. Bu nedenle bu açıktan yararlanarak Pokemon avlamak şu an için mümkün değil.

Fakat oyun içerisinde ciddi açıkların yer alması ve kullanıcıların farklı işlemleri yaparak oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi şu an için mümkün. Bu bakımdan milyonlarca oyuncu ilgi göstermesine karşın oyunun stabil olmaması ve her yeni gün yeni bir hilenin piyasaya çıkması da Nintendo ve oyun için ciddi bir prestij kaybı yaratıyor. FrozenAquaCat Adındaki KULLANICI tarafından paylaşılan video ise şöyle;

In this article

Join the Conversation