Puma’dan Atletlere Özel Robot

Sporculara yönelik hazırlanan teknolojik cihazlara bir yenisi daha eklendi. Yeni cihaz Puma tarafından üretilirken, cihaz koşu yarışı için yapıldı.

752 0
752 0

Teknolojik yenilikler insanların yaşamlarında daha fazla yer bulmaya başladı. Bu konuda pek çok markanın özel çalışmalar yaptığı görülürken konu ile ilgili son bir örnek ise Puma’dan geldi. Puma tarafından yapılan üretimlerde koşu yarışı ile ilgili önemli bir cihaz ortaya çıkartılırken özellikle atletizm gibi koşu ile ilgilenen kişilerin antrenmanlarında oldukça işine yarayacak. Koşularda motivasyon ve yarışma ruhunu kazandıracak olan bu cihaz ile birlikte koşu antrenmanların yapılması dahi daha heyecanlı bir hale gelecek.

puma robot

Cihaz ile birlikte süre takibinin de saliselere kadar yapılabilmesi yarışmacıların kendi rekorlarını geçebilmesi ve bu konuda kendini geliştirebilmesi adına oldukça önemli. Cihaz ile ilgili yapılan tanıtımlarda kendini yenilemek ve çalışma temposunu düşürmek istemeyen kişilerin bu cihaz ile birlikte başarıya ulaşabileceği belirtilirken cihaz oldukça ilginç bir tasarıma sahip.

Antrenmanlarda kullanıcıların teknik takibinin çok iyi yapılamaması bu konuda motivasyon eksikliğine neden olurken Puma’nın ürettiği son cihaz ile birlikte bu konuda da avantaj sağlamış durumda. cihaz üzerinden mesafe ve bitiş çizgisi gibi detayların girilebilir olması kişiselleştirilebilir yarışların da hazırlanmasını sağlıyor. Üstelik cihazın mobil desteği de bulunuyor.

Cihaza verilen ad ise Beatbot.

 

In this article

Join the Conversation